Investice do reálných komodit (zlato, stříbro, platina)

Pokud disponujete volnými finančními prostředky a máte je uloženy například v bance, tak výnos z takto uložených peněz pravděpodobně nepřesáhne ani aktuální míru inflace. To platí i v případě termínovaných účtů, kde úroková sazba momentálně dosahuje max. cca 1,66% p.a., což je méně, než předpokládaná míra infalce - cca 2%.

V případě, že se rozhodnete v tomto programu investovat s námi do reálných komodit (zlato, stříbro, platina), tak máte možnost své peníze zhodnotit efektivněji a hlavně uchovat relativně bezpečně jejich hodnotu.

Netvrdíme svým klientům, že cena komodit jednoznačně poroste. Predikujeme její nárůst s mírou velké pravděpodobnosti ve středně a dlouhodobém horizontu času. Avšak svým klientům nabízíme diverzifikaci rizika mezi nimi a naší společností a to v podobě garantované odkupní ceny.

V dalších investičních programech pak nabízíme svým klientům např. spoření do zlata (zlaté investiční slitky), spoření do zlatých investičních mincí, popř. investici do korporátních privátních dluhopisů s pevným úrokem 7,1% p.a..

Step Guarantee Group - jistota v nejisté době.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na tel 607 071 071. Ochotně Vám kdykoli poradíme, jak investovat do zlata a rádi Vás přivítáme u nás v centru Prahy - Na Příkopě 12 v Pasáži Černá růže nebo za Vámi pošleme některého z našich kolegů.

Napište nám

Jméno a příjmení:  
Váš e-mail:
Dotaz: